Wszechstronne organizowanie szkoleń www przez PLATINUM MEDIA

Informacje dla osób chcących przygotować webinar we współpracy z PLATINUM MEDIA są podane na witrynie internetowej. Ponadto eksperci ochoczo się nimi dzielą, kiedy ktokolwiek się z nimi kontaktuje. Spotkania mogą mieć profil szkoleniowy, informujący lub marketingowy. Przekazywane są w każdym przypadku w czasie realnym, za pośrednictwem nowocześnie opracowanej platformy. Kompletna webinary organizacja ma miejsce przy wykorzystaniu technologii strumieniowania sygnału do sieci.

Specjaliści zajmą się reklamy wydarzenia w sieci, w sposób stuprocentowo przystosowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się również do działań w social mediach, co aktualnie jest powszechnie spotykane. Kanał promocji będzie w każdej sytuacji dopasowany do spodziewanej liczby odbiorców. Webinar będzie odbywał się na platformie NXWEBINAR, mającej sporo opcji. Z tego względu organizacja spotkań online jest spersonalizowana.

Wystarczy się logować oraz otworzyć pokój spotkań, a następnie skorzystać z przyjaznego w obsługiwaniu interfejsu. Co istotne, każdy webinar można zapisać oraz zobaczyć stricte wtedy, kiedy ma się taką chęć. Jest to między innymi dobre dla osób, które w danym czasie nie mogą wziąć udziału w spotkaniu online. Specjaliści z PLATINUM MEDIA dbają o to, by konkretny event był jak najlepiej odebrany i służył promowaniu firmy klienta. Firma zarządza prywatną platformą broadcastową, przeznaczoną do spersonalizowania.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz