Wakacyjny wyjazd w nasze góry – czy należałoby wynająć kamper?

Pewnego lata pogoda w szeregu przypadków nie dopisywała zanadto często. Właśnie dlatego również zastanawiałam się, czy, jest sens w ogóle wybierać się na ferie. Mimo to paczka moich towarzyszy namówiła mnie, na wypad nad lokalne morze, a dokładniej do Trójmiasta. Bo, jak wiadomo wolno tam radować się urokami opalania oraz morskich kąpieli, a w przypadku braku słonecznej pogody, nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Do dziś cieszę się, że zdecydowałam się pojechać.

Pogoda faktycznie nie była nazbyt ciekawa, chociaż trafiło się niemniej jednak kilka słonecznych dni, jakie wspólnie ze znajomymi wykorzystałam na opalanie się na plaży. Na dodatek muszę przyznać, że, to miejsce, jest tak bogate w atrakcje turystyczne, że nie sposób się, jest w nim w rzeczywistości nudzić, szczególnie kamperem – części do kamperów . Przede wszystkim w następstwie tego, iż tak dużo, jest tam do zobaczenia. Nocowaliśmy w Sopocie, w następstwie tego także tam zaczęły się nasze przygody. Na początek zwiedziliśmy bezsprzecznie kultowe molo, które rzeczywiście urzeka swym pięknem.

Później pewnego dnia zdecydowaliśmy się na spacer brzegiem morza, aż do pięknego klifu w Gdyni. To, co kryje taki pejzaż, jest niemalże nie do zaprezentowania. Kolejną przygodą była podróż do urokliwego Gdańska. Przejazd kolejką miejską zaliczam także do atrakcyjnego przeżycia. Jednak widok rzeki Motławy a zaraz za nią starych kamienic, to, coś, co zapiera dech w piersiach. Nie mogliśmy sobie naturalnie odmówić tego, żeby przepłynąć się statkiem na Hel. Fokarium oraz atrakcyjna plaża, to coś, czym szczyci się, to miejsce. Ostatniego dnia stworzonego przez nas pobytu zwiedziliśmy Gdynię i przepiękny port i statki muzealne. Te 9. wakacje, to w istocie był świetny pomysł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz