Nowoczesne zabiegi Icoone Laser pozwalające na sprawne pozbywanie się cellulitu

Bezpieczne dla skóry, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonywany jest z zastosowaniem lasera VARILITE, zaliczanego do nad wyraz uniwersalnych urządzeń. Taka nieinwazyjna technika zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co zapewnia: natychmiastowy efekt zamknięcia naczynek, satysfakcję pacjentów, nieinwazyjność a także utrzymanie poziomu bezpieczeństwa.

Wykonane przez specjalistów laserowe zamykanie naczynek Poznań bazuje na emitowaniu wiązek energii przechodzącej na konkretną głębokość w strefy tkanki skórnej i w części jest ona wchłonięta przez hemoglobinę. Rozpad krwinek czerwonych doprowadzi do zaciskania się i niszczenia naczynka krwionośnego. W efekcie tych procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłonięte przez tkanki, jakie je otaczają, a potem w pełni zanika.

Dojdzie do zamknięcia poszerzonych naczynek, zredukowania liczby naczyniaków rubinowych oraz obkurczenia rumienia. Nowoczesne urządzenie pozwoli na zastosowanie podwojonej długości fali, co pozwoli pozbyć się drobnych, jak i dużych zmian naczyniowych. Za każdym razem właściwości urządzenia dopasowane są do indywidualnych potrzeb klientki. Specjaliści podejmą się domykania naczynek na policzkach a także na łydkach. Cennik razem z opisem zabiegu opublikowane są na witrynie internetowej.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz