Jak dostać pożyczkę pod hipotekę firmowej nieruchomości

Sporo firm w pewnym momencie rozwoju może potrzebować odpowiedniego finansowania, żeby móc się dalej rozwijać. Różnych opcji na pozyskanie pieniędzy jest całkiem sporo, może to na przykład być kredyt w banku, znalezienie inwestora czy też w przypadku dużych firm debiut na giełdzie. Jeśli w skład majątku firmowego będzie wchodzić jakaś nieruchomość, to można się pokusić o jeszcze jedną opcję, jaką jest pożyczka pod zastaw.

Tego typu forma ma kilka istotnych zalet, co powoduje że pożyczki pod zastaw cieszą się sporą popularnością. Po pierwsze liczyć można na znacznie lepsze oprocentowanie niż w przypadku tradycyjnych kredytów, bierze się to z tego, że instytucja finansująca nie ponosi takiego dużego ryzyka z powodu zabezpieczenia, którym będzie nieruchomość. Dość wysoka jest również suma, jaką da się otrzymać. Przeważnie będzie to od 50 do 70 procent tego, ile warta jest nieruchomość, co oznacza że bez problemów można pożyczyć nawet do kilku milionów złotych.

Następną zaletą, jaką posiada finansowanie pod zastaw, jest nieduża liczba formalności do załatwienia. Najważniejsze będą oczywiście dokumenty związane z nieruchomością, bo właśnie ona obciążona zostanie hipoteką na rzecz udzielającego pożyczkę. Ale w części przypadków nie będzie potrzeby pokazywania informacji o bieżących obrotach czy dochodach, co jest sporym usprawnieniem dla przedsiębiorcy, ponieważ nie musi tracić czasu na to, żeby przygotować dokumenty. Pod adresem  https://podzastaw.biz/ wszystko jest dokładnie opisane, zarówno jeśli będzie chodzić o warunki związane z finansowaniem jak i konieczne zabezpieczenia. Kliknij w źródło, sprawdź serwis internetowy z kompleksową ofertą.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz