Nowoczesne domy na wodzie

Zabezpieczenia oraz wystrój w domu na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to wyraźne dowody tego, że jest to inwestycja jakiej warto się podejmować. Posadzka na znajdującym się na dole pokładzie jest zabezpieczana mechanicznie, termicznie, dźwiękowo, a także antywilgociowo. Jej powierzchnię użytkową tworzą wysokiej jakości, wodoodporne winylowe panele na podłogę. W łazience można natomiast wyszukać zrobione z ceramiki płytki podłogowe.

Ściany zewnętrzne zabezpieczone są przed czynnikami atmosferycznymi elewacją pod postacią wysokiej jakości paneli elewacyjnych. Wszystkie ściany od wewnątrz wyłożone są z kolei panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne również są nimi wyłożone, a w dodatku są wytłumiane akustycznie. Każdy pływający dom ma okna PCV, dwuszybowe, zespolone z konstrukcją. Drzwi wejściowe na dziobie mają zamek patentowy. Dach posiada odporne na deszcz opierzenie oraz dopasowany jest konstrukcją do tarasu rekreacyjnego. Elewacja jaką posiada pływający dom jest stalowa, spawana i ocynkowana ogniowo.

Bazę stanowią z kolei mocne elementy wypornościowe, czyli 8 pływaków polietylenowych przymocowanych do konstrukcji zrobionej ze stali na dolnym pokładzie. Luksusowe domy pływające SHOGUN HOUSEBOAT to ciekawa alternatywa dla osób, które nie zamierzają spędzić urlopu w hotelu lub planują pozostać rozdzielone od innych osób. Domy pływające są zaprojektowane bazując na wysokich standardach, co potwierdzają certyfikaty i nabywcy mają możliwość wierzyć w to, że dobiorą najlepsze rozwiązanie.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz