Najatrakcyjniejsze metody marketingu w internecie

Jedna z najpopularniejszych reklam, jaka istnieje w formie, jaką jest marketing internetowy to Baner, czyli jedna z najstarszych form, ale dalej skuteczna i często stosowana w sieci. Zazwyczaj ten typ reklamy jest umieszczany na stronie czy też witrynie WWW, zaś, kiedy ewentualny internauta kliknie w banek zostaje skierowany do witryny, jaka jest reklamowana przez Baner.

Dziś objętość banera nie może przekroczyć 15kB. Innym elementem reklamy, jakim wyróżnia się marketing internetowy jest Box śródtekstowy, czyli inaczej Baner graficzny, jaki umieszczany jest na wewnętrznej domenie, w postaci wyśrodkowanej – sprawdź strony www poznań.

Przeważnie wewnątrz reklamy graficznej znajduje się tekst, a jego cechą charakterystyczną jest znacząca powierzchnia. Marketing internetowy posiada też buton, czyli niewielką reklamę graficzną, która znajduje się w witrynach tematycznych, i jest ona dziś w większości wypadków sprzedawana formą reklamy internetowej. Ta forma jest stale opisywana na domenie, dzięki czemu więcej osób może ją zobaczyć.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz