Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Inne

Jakie są podstawowe etapy tworzenia internetowej strony

Nawet najprostsza internetowa strona wymaga odpowiedniego rozplanowania, wykonania a potem uruchomienia w sieci. Z tego też powodu jeżeli ktoś chce taką zrobić dla swojej firmy, to musi być świadomy, z jakich etapów będzie się cały proces składał. Przede wszystkim należy poszukać kogoś, kto zajmie się takimi pracami. Można to zrobić przy użyciu wyszukiwarki internetowej, po podaniu w niej hasła strona internetowa dostanie się wykaz wyników do przejrzenia. Projektowanie strony rozpocząć należy od dokładnego określenia swoich oczekiwań i potrzeb.

W oparciu o tę wiedzę będzie do przygotowania wstępny zarys nowego serwisu razem z ustaleniem funkcjonalności. Na tym etapie ustala się również zakres prac jakie trzeba wykonać oraz koszty, które wiązać się z tym będą. Jeżeli zapadnie decyzja o kontynuacji prac, to należy wszystkie ustalenia dokładnie spisać, umowa zawierająca zakres prac, termin oraz cenę to kluczowa sprawa jakiej nie należy pomijać. Po podpisaniu umowy wykonawca powinien przystąpić do wykonywania.

Z jednej strony do przygotowania będzie oprawa graficzna, a z drugiej programiści zaczną przygotowywać wszystkie potrzebne funkcjonalności oraz wstępnie wszystko konfigurować. Etap ten trwa dopóki wszystko nie zostanie w pełni gotowe, a także dokładnie sprawdzone i przetestowane. Dopiero wówczas planować można uruchomienie strony i jej udostępnienie użytkownikom. W wielu przypadkach na tym współpraca się nie kończy, bo strona jest rozwijana o kolejne funkcjonalności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz