Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

Praktyczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner to przezroczyste przegrody ochraniające sąsiedztwo stanowiska spawalniczego przed niekorzystnym oddziaływaniem promieniowania podczerwonego oraz ultrafioletowego, jakie jest wyemitowane przez łuk spawalniczy. Wysoka minimalizacja światła odbitego zwiększy poziom bezpieczeństwa spawacza i podnosi komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze chronią też przed promieniowaniem świetlnym te osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a znajdują się blisko stanowiska spawalniczego. Proponowane przez wytwórcę zasłony spawalnicze posiadają 2 krawędzie wzmocnione na górnej oraz dolnej części zasłony. Są one podwójnie złożone i zespolone cieplnie. Na górnej krawędzi zrobione są wzmacniane otwory, jakie służą do zakładania zasłon na haczykach stalowych. Kupujący mogą dobierać produkty z katalogu lub mogą zdecydować się na zasłony wykonane na prywatne zamówienie.

Produkty takie wypełniają ustalenia normy PN – EN ISO 25980:2014. Ten typ folii spawalniczej jest trwale oznakowany. Nie można tego znacznika usuwać lub zmieniać. Oznaczenie składa się z numeru normy, nazwy wytwórcy, dystrybutora lub importera oraz daty produkcji. W taki sposób oznaczona kotara spawalnicza posiada gwarancję przydatności w procesie spawania. Na witrynie producenta znajdują się praktyczne rady związane z montażem i sposobem zastosowania zasłon spawalniczych. Z tego powodu dobrze jest się z tym obeznać.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz