Czy opłaca się dawać kalendarze w formie upominku dla swoich klientów

Liczni pracownicy w swojej codziennej pracy bardzo chętnie korzystają z kalendarzy, pomimo tego że mają przecież do dyspozycji mnóstwo elektronicznych sprzętów. Jednak spojrzenie na zakreśloną datę dużo wygodniej będzie przypominać o nadchodzącym się dniu spotkania niż powiadomienia wysyłane przez aplikację na telefonie.

Z tego też powodu corocznie pomyśleć warto o kupnie takich gadżetów do swojego biura, a ich wybór jest całkiem spory. Przede wszystkim do wyboru są różnego rodzaju odmiany wieszane na ścianach. Można je zamówić w dowolnym wymiarze, oraz oczywiście z własnymi grafikami. Ze względów praktycznych pracownicy sięgają też chętnie po kalendarze tygodniowe a4, przypominające swoim wyglądem duże zeszyty. Dla niejednej osoby być one jednak mogą nieco duże, zwłaszcza jeśli ktoś chciałby nosić je cały czas przy sobie. Wtedy dużo lepszym rozwiązaniem mogą być kalendarze dzienne a5.

Mniejszy wymiar sprawia, że kalendarz taki będzie poręczny i lekki, i można go zawsze mieć pod ręką. W związku z tym że często produkcja kalendarzy tego typu jest realizowana na zamówienie, to zamawiający mają wiele opcji do wyboru. Po pierwsze mogą wybierać wśród wielu rodzajów materiałów na okładki i kolorów. Ale nie powinno być problemów, jeśli ktoś zdecyduje się wydrukować logo firmy czy jakieś zdjęcie. Większość firm mających takie usługi w ofercie wykazuje dużą elastyczność jeśli chodzi o zamawianie. Tak więc jeżeli się taką znajdzie, wpisują chociażby w wyszukiwarce słowa https://www.iveno.eu/kalendarze-ksiazkowe-indywidualne, to nie będzie żadnego problemu z wykonanie nietypowego zlecenia.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz