Biurko z regulowanym blatem – dlaczego warto o takim pomyśleć

Dużo osób spędza na siedząco nawet kilkanaście godzin dziennie. Z takich też powodów niezwykle istotne będzie to, aby utrzymywać przy tym odpowiednie położenie ciała. A to nie będzie możliwe, jeśli nie dopasuje się właściwie wysokości, na jakiej będzie się siedzieć. Świetnie w tym celu się sprawdzają krzesła z regulacją, jakie od wielu lat stanowią standard we wszelakich biurach. Nawet jeśli blat jakiegoś biurka będzie na stałej wysokości, to bez problemów da się uzyskać właściwą pozycję w czasie pracy.

Ale w ostatnich czasach na rynku pojawia się coraz więcej modeli biurek posiadających w regulowane blaty. Z reguły będą one trochę droższe od typowych modeli, ponieważ zawierają dodatkowy mechanizm do opuszczania i podnoszenia. Ale dzięki temu takie biurko elektryczne z regulacją wysokości daje duże możliwości ustawienia wysokości na której znajduje się blat, wraz z krzesłem dopasowując wszystko idealnie do preferencji siedzącego. Jeśli ktoś się będzie decydował na nowoczesne biurko, to przy wyborze powinien na kilka istotnych kwestii zwrócić uwagę.

Po pierwsze ważny będzie rodzaj użytego mechanizmu. W przypadku tańszych modeli najczęściej jest montowany ręczny mechanizm, lecz coraz większą popularnością także się cieszą mechanizmy elektryczne, posiadające silniczki i sterownik. Kolejną kwestią jest ergonomia i wygoda. Warto przyjrzeć się zatem dokładnie temu, w jaki sposób jest wyprofilowany blat i jaką ma on stabilność. Warto również zwrócić swoją uwagę na kwestię gwarancji oraz dodatkowych akcesoriów, jakie często się mogą przydać.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz