Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Moda, Uroda

Na co zaradzi mezoterapia?

Metodę mezoterapeutyczną wymyślono w latach pięćdziesiątych XX wieku, lecz spopularyzowana została dopiero jakiekolwiek dwadzieścia lat następnie. Mezoterapia, jako jeden z zabiegów dermatologii estetycznej, wykorzystywana jest w celach zdrowotnych, profilaktycznych oraz najzwyczajniej w świecie upiększających – więcej dowiesz się na Mezoterapia Jastrzębie-Zdrój. Bazuje ona na dostarczeniu skórze mieszaniny elementów odżywczych oraz stymulujących jej system regeneracji. Wykonuje się w tym celu ciąg zastrzyków śródskórnych za wsparciem niesłychanie cienkiej igły. Metoda ta stosowana jest entuzjastycznie przez osoby pragnące ograniczyć zmarszczki oraz ogólnie polepszyć, odmłodzić swoją skórę.

Wykonanie takiego zabiegu przez lekarza profesjonalistę nie żąda hospitalizacji, ani całościowego znieczulenia lub poważniejszej ingerencji w organizm ludzki. Mezoterapia uważana jest w związku z tym za terapię bezpieczną i bezbolesną. Dla uzyskania pożądanego efektu nieodzowne jest jednakże poddanie się cyklowi zabiegów, którego intensywność wyznacza lekarz. Jak na razie nie jest to metoda leczenia refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Prostolinijne zasilenie komórek skóry substancjami regenerującymi bądź też stymulującymi świadczy typ iniekcji śródskórnej. Mezotarapia jest zabiegiem w zasadzie nie powodujący dolegliwości bólowych w trakcie jego przebiegu. Mimo to pacjenci z niskim progiem odczuwania bólu mogą posiadać na wstępie zaaplikowany miejscowo krem znieczulający. Gdy rozpocznie on działać substancje lecznicze wstrzykiwane są za pomocą aparatu wyposażonego w nadzwyczaj cienką igłę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz