Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY Motoryzacja, Transport

Malediwy – białe plaże, słońce, przygoda

Kto nie odwiedził jeszcze tego anielskiego kącika świata, powinien się pospieszyć. Malediwy – archipelag 1190 wysp oraz wysepek, rozrzuconych na Oceanie Indyjskim, którym grozi całkowita zagłada. Wyspy wynurzają się jedynie 2 metry nad poziom wody, jeżeli w związku z tym gospodarka energetyczna świata będzie nadal prowadziła w kierunku zbiorowego efektu cieplarnianego, ten anielski świat ma prawo zostać bezpowrotnie wchłonięty przez wody oceanu.

Malediwy wakacje, to niezapomniany do końca życia pobyt w otoczeniu lazurowej wody, białych plaż, gdzie klimat równikowy gwarantuje niezmiernie miłą wakacyjną temperaturę – średnia wynosi 27 stopni – więcej na wakacje last minute. Fantastyczne hotele, bungalowy na palach daleko od brzegu, z przeszklonymi podłogami, żeby oddychając oceaniczną bryzą wolno było podziwiać podwodny świat morskich zwierząt.

Dużo par z pełnego świata przyjeżdża tutaj w ramach podróży poślubnej, drugim kącikiem świata, wartym naświetlenia ceremonii weselnej jest Tajlandia last minute. Tu też znajdziemy egzotyczne plaże, olśniewającą roślinność, bezpiecznych ludzi i fantastyczny wypoczynek. Planując wakacyjny wyjazd, porządnie jest zaznajomić się z klimatem panującym w kraju docelowym. Najlepszym czasami na egzotyczne wakacje jest nasza idealna zima, Malediwy wczasy, od grudnia do kwietnia są skąpane w słońcu, temperatura blisko 30 stopni, nie ma deszczu. Planując wyjazd między wiosną a jesienią, musimy się liczyć z częstymi opadami deszczu oraz zachmurzonym niebem. Jesteśmy w stanie więc oszukać zimę i w grudniu przywieźć do domu ładną opaleniznę.

Na wyspach podróżnicy mają ponad 70 kurortów. Zatrzęsienie egzotycznej flory olśni każdego – ananasy, mango, pomarańcze – to podstawa wakacyjnej diety, oprócz cudownych potraw z najświeższych ryb oraz owoców morza. W chwilach wytchnienia od uroczych białych plaż, wolno czas wypełnić zwiedzaniem miasta Male, w których mieszka około 65 tys. ludzi, miasta meczetów – Malediwy osiedlają muzułmanie. Też zimą warto odwiedzić inny egzotyczny kraj.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz